+38 (098) 517-52-73+38 (093) 353-59-71+38 (050) 185-41-89
0

Шановні клієнти!

Шоурум працює за записом. По Києву діє доставка тільки ПРАВИЙ берег. 10% від продажу будуть перераховані на потреби ЗСУ. Слава Україні! Відкрит Розділ ДОПОМОГА - товар дається БЕЗКОШТОВНО для дітей, хто втратив домівки або вимушені переселенці. Слава Україні! Замовлення на сайті 24/7.

Питання за Viber

050-1854189

Хіти продаж
Наші новини
Корисна інформація
Про Deux par Deux

Deux par Deux всесвітньо відома, популярна торгова марка дитячого одягу

Deux par Deux (Де пар До) має величезну кількість шанувальників у Канаді та Америці, в Європі та Росії, тепер доступна і в Україні. Великим попитом користуються дитячі комбінезони, зимові пальта та комплекти. Дитячий трикотаж чудово доповнює верхній дитячий одяг цього бренду. Дизайн моделей унікальний, тому що створюється групою дизайнерів із любов'ю до дітей. Дитинство має бути яскравим і барвистим, і водночас зручним та стильним.

Купуючи дитячий одяг цього виробника, ви можете не хвилюватися про якість матеріалів, барвників, складу тканини та фурнітури на моделях. У виробництві одягу використовуються лише перевірені та безпечні для дітей компоненти. Дитячий трикотаж здебільшого має три типи складу. Це 100% бавовна, бавовна з добавкою спандексу і тканина з бамбука, яка вигідно відрізняється від усіх інших варіантів цілим рядом унікальних властивостей. Верхній дитячий одяг має інші характеристики. До складу верхньої тканини входить покриття Teflon DuPont, яке запобігає попаданню бруду та вологи в саму структуру тканини. Багато зручних деталей дозволяє регулювати посадку дитячого комбінезону або пальта.

Торгова марка Deux par Deux працює за системою попередніх замовлень. Офіційне представництво в Україні пропонує оптовикам ознайомитися та оформити попереднє замовлення у встановлені періоди сезонів, детальніше у розділі "Оптовикам" . Крім замовлень оптовики мають можливість придбати поточні колекції з наявності зі складу представництва в Києві за низькою ціною. Наш інтернет магазин дитячого одягу стане зручним помічником у виборі та оформленні замовлення прямо на сайті. Щоб ознайомитись з асортиментом та зробити замовлення, треба пройти реєстрацію.

Ми не залишимо поза увагою наших роздрібних клієнтів. Достатньо пройти реєстрацію в нашому інтернет-магазині дитячого одягу, і перед вами відкриється широкий асортимент дитячого одягу від торгової марки Deux par Deux (Де пар До). замовлення приймаються цілодобово в автоматичному режимі. Доставка замовлення проводиться в найкоротший термін.